Vždy nejlepší cena

Registrace

Pokud se u nás zaregistrujete, stáváte se rovnou automaticky členem Bonus clubu. Nepotřebujete k tomu žádné další registrace, vyplňování údajů a čekání na kartičku. My vám kromě výše uvedených benefitů nabízíme další speciality.

Bonus Club

Pokud jste se u nás registrovali, automaticky se stáváte i členy Bonus clubu!

A v čem Bonus club spočívá? Máme pro Vás spoustu benefitů.

Každý nově registrovaný automaticky obdrží slevu 3%!

Za každých 1000,- Kč nákupu od nás dostane -1% slevu na všechny další objednávky. Procenta se sčítají a tak můžete nasčítat až 10% slevu. Daná procentuální sleva je platná rok a maximální hodnota 10%.

Příklad. Pan Novák se v lednu zaregistruje v Bonus Clubu a automaticky obdrží 3% slevu.V lednu nakoupí za 1500,- Kč (po 3% slevě)– dostane tedy slevu na příští nákup 1%. V květnu nakoupí za 2229,- (již po slevě 4%) – obdrží tedy další 2% sleva. Teď už nakupuje s 6% slevou, a to až do ledna. Pokud do té doby nenakoupí, zbyde mu 2% sleva, která bude platit do května. 

Tuto slevu u nás můžete využít i na zlevněné zboží.

Další výhodou je doprava ZDARMA, a to při objednávce nad  700,- Kč.

Díky tomu, že jste se u nás registrovali, můžete spravovat svůj účet a mít tak přehled o všech vašich objednávkách. Zde také uvidíte velikost slevy, kterou jste pomocí nákupů nasbírali.

Budete si zde také moct uchovávat své oblíbené produkty, kliknete u daného produktu na srdíčko a zboží se Vám uloží do sekce „OBLÍBENÉ“.

Pravidelně Vám budeme zasílat newslettery s informacemi o slevách a o novinkách, které si pro Vás budeme chystat. Kromě toho Vám také občas pošleme SLEVOVÝ KÓD, jen tak, abychom Vám udělali radost.

Jako jedni z mála Vám také nabízíme VÝMĚNU ZDARMA.

Přechod ze starého Bonus Clubu

  • Nasbírané body převedem na nový BC – za kždých 1000 bodů obdržíte slevu 1%
  • Pokud máte nasbíráno více bodů, napište nám a slevu Vás stanovíme individuálně