Přihlášení

Výhody registrace

Doprava zdarma již od nákupu za 700,- korun.

Všichni registrovaní zákazníci mají dopravu zdarma již při objednávce nad 700 korun v České Republice.. Zvolí-te li zároveň platbu převodem, neplatíte ani doběrečné. V ostatních případech je účtována cena za dopravu Kč 90,- a doběrečné Kč 35,-Kč. Na Slovensko je cena dopravy 150,-Kč a doběrečné 35,-Kč přepočteným kurzem pro platný měsíc. 

Výměna nevhodné velikosti zdarma.

Registrovaným zákazníkům z ČR nabízíme jednou za sezonu bezplatnou výměnu velikosti. Znamená to, že poštovné na dopravu zpět k nám jdou na naše náklady. Ve standardních případech totiž platí, že zákazník dopravu k prodejci uhradí na vlastní náklady.

Pravidelné soutěže o dárky.

 

Slevy a informace

Kromě stálé kategorie Slevy rozdáváme registrovaným zákazníkům další slevy, o kterých neregistrovaní nemají ani tušení. Ať už jsou to vouchery, nebo jen výprodejové sezonní akce, kdy můžou obuv nakoupit až se 70 % slevou.

Osobní přístup

A to nejen pro registrované. Naším cílem není prodávat stovky bot denně, ale snažíme se, aby každý zákazník, který v obchodě nakoupí byl spokojený. Víme, že nákup obuvi na internetu přináší spoustu úskalí a proto se snažíme ve všech nákupních procesech nabízet 100 % kvalitu služeb.