Trendy na jaro léto 2020 – OBUV

Ať už je Váš outfit sebelepší, podceňovat význam bot se nevyplácí. Právě boty jsou tou pověstnou třešničkou na dortu, která dokáže pozvednout look na úplně jiný level.

V tomto článku naleznete boty, které budou následující sezónu IN.

Tak pojďme na to!

Co se týče barev, ve Vašem botníku by neměla chybět obuv korálově červená, kobaltově modrá, levandulová a neonová. Další trendy jsme pro vás sepsali v tomto článku.

1. Korálově červená

Korálová a lososová zaplavila přehlídková mola, právě tyto odstíny se stanou barvou roku 2019.

2. Kobaltově modrá

Další barva, která by Vám v šatníku, respektive botníku neměla tento rok chybět je kobaltově modrá.

3. Levandulová

Pastelové barvy patří k jaru, o tom žádná. Tento rok však uvidíme takto barevnou obuv i na podzim a v zimě. Levandulová barva bude letos hitem na sandálkách i kozačkách.

4. Zářivá neonová

Neonová není trendy pouze na oblečení – stylová je i na obuvi. Zářivé boty báječně oživí i nudný outfit.

5. Zvířecí potisk

Leoparní či gepardí potisk, to jsou nejběžnější zvířecí vzory. Co ale zainspirovat a obout si boty s motivem barevného hada či dokonce vyzkoušet potisk krávy?

6. Boty alá traktorky

Tato podrážka se stále a stále drží v trendech. Proto s koupí takovéto modelu určitě neprohloupíte. Trendy budete hned několik sezón.

7. Strukturovaný materiál

Kůže a strukturovanější materiály jsou v obuvnickém průmyslu běžné. Tento rok budou však hitem bohatě zdobené textilie a tkaniny. Vzory vypadající jako zdobené koberce, a nebo modely připomínající renesanční šaty. To je to, co bude v roce 2019 IN.

8. Žabky

Očekávejte, že během teplejších měsíců uvidíte na ulicích hlavně tento tip obuvi. Žabky aka flip flops zažívají opět obrovský boom a budou nepostradatelným pomocníkem v horkém létě.

Tak co, který trend máte v hledáčku?