Trendy na jaro léto 2019

Ať už je Váš outfit sebelepší, podceňovat význam bot se nevyplácí. Právě boty jsou tou pověstnou třešničkou na dortu, která dokáže pozvednout look na úplně jiný level.

V tomto článku naleznete boty, které budou následující sezónu IN.

Tak pojďme na to!

Co se týče barev, ve Vašem botníku by neměla chybět obuv korálově červená, kobaltově modrá, levandulová a neonová. Další trendy jsme pro vás sepsali v tomto článku.

1. Korálově červená

Korálová a lososová zaplavila přehlídková mola, právě tyto odstíny se stanou barvou roku 2019.

2. Kobaltově modrá

Další barva, která by Vám v šatníku, respektive botníku neměla tento rok chybět je kobaltově modrá.

3. Levandulová

Pastelové barvy patří k jaru, o tom žádná. Tento rok však uvidíme takto barevnou obuv i na podzim a v zimě. Levandulová barva bude letos hitem na sandálkách i kozačkách.

4. Zářivá neonová

Neonová není trendy pouze na oblečení – stylová je i na obuvi. Zářivé boty báječně oživí i nudný outfit.

5. Zvířecí potisk

Leoparní či gepardí potisk, to jsou nejběžnější zvířecí vzory. Co ale zainspirovat a obout si boty s motivem barevného hada či dokonce vyzkoušet potisk krávy?

6. Boty alá traktorky

Tato podrážka se stále a stále drží v trendech. Proto s koupí takovéto modelu určitě neprohloupíte. Trendy budete hned několik sezón.

7. Strukturovaný materiál

Kůže a strukturovanější materiály jsou v obuvnickém průmyslu běžné. Tento rok budou však hitem bohatě zdobené textilie a tkaniny. Vzory vypadající jako zdobené koberce, a nebo modely připomínající renesanční šaty. To je to, co bude v roce 2019 IN.

8. Žabky

Očekávejte, že během teplejších měsíců uvidíte na ulicích hlavně tento tip obuvi. Žabky aka flip flops zažívají opět obrovský boom a budou nepostradatelným pomocníkem v horkém létě.

Tak co, který trend máte v hledáčku?