Přihlášení

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je vyhledávanou prémiovou lifestylovou značkou. Značka v podobě vlajky představuje úsilí o vynikající výsledky. A to jak v kvalitě, tak i v designu. Tommy Hilfiger má osobitý styl a obuv skvěle padne k dalším kusům oblečení.

Hilfiger používá vždy aktuální materiály a mísí klasické stylové prvky s nejnovějšími trendy. Značku Tommy Hilfiger oblékají a obouvají uvědomělí lidé každého věku po celém světě. Kolekce obuvi Tommy Hilfiger 2013 nabízí kombinaci klasického styl s módními barvami se sportovním, přesto ale uvolněným dojmem.Nabídka on-line obchodu Shoemaker


Tommy Hilfiger 2013,

Neprodávám boty, obouvám Vás.


V on-line obchodě Shoemaker najdete pouze nejlepší výběr z kolekce značky Tommy Hilfiger 2012. A to převážně vycházkových pánských a dámských modelů. Dámy zcela jistě ocení i zajímavé baleríny. Pokud Vám nepadne jejich velikost, můžete jednoduše obuv vyměnit vyplněním voucheru, který dostanete s Vaší první objednávkou.

Zakoupenou obuv můžete do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh.