Přihlášení

Tamaris

Stylová a elegantní obuv Tamaris je několik posledních let opravdovým hitem. Dámy si značku Tamaris oblíbily především proto, že obuv i doplňky (Tamaris vyrábí i kabelky) jsou velice variabilní a mohou tak doplňovat různé styly oblečení.

Obuv Tamaris je praktická a nadčasová. Navíc, vždy opatřena protiskluzovými podrážkami. Kozačky se vyznačují jednoduchou elegancí, převážně v černých a tmavých barvách. Velkou část jarní a letní kolekce pak tvoří také baleríny a lodičky, které jsou jednoduché a moderní, vždy ve svěžích a zajímavých barvách.

Nabídka on-line obchodu Shoemaker


Zobrazit kolekci TAMARIS

Neprodávám boty, obouvám Vás.


V on-line obchodě Shoemaker najdete pouze to nejlepší z kolekce značky Tamaris. Ať už hledáte lodičky, baleríny, nebo vycházkovou obuv. Nezapomeňte, že pokud Vám nepadne velikost, můžete ji jednoduše vyměnit díky voucheru, který dostanete s Vaší první objednávkou.

Zakoupenou obuv můžete také do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh.