Přihlášení

Shoemaker Bonus Club

Shoemaker Bonus Club vám s každým nákupem přináší spoustu odměn a výhod. Za vaši věrnost získáváte body, které na konci každé sezóny můžete směnit za permanentní slevy. U Shoemakera však nesbíráte body pouze za nákup, ale i za hodnocení nebo doporučení produktu svému známému. Je tak pouze na vás, kolik bodů nasbíráte.

Doprava nad 700,- zdarma

Všichni registrovaní zákazníci mají dopravu zdarma již při objednávce nad 700 korun. Zvolí-te li zároveň platbu převodem, neplatíte ani doběrečné. V ostatních případech je účtována cena za dopravu Kč 90,- a doběrečné Kč 35,-.

Až 10% slevy na zboží po celou sezonu

Za nákupy v obchodech označených „SHOEMAKER“ nebo na internetovém obchodě www.shoemaker.cz získáváte po celou sezonu body, které můžete následně vyměnit za permanentní slevu.

Výměna nevyhovující velikosti zdarma

K první objednávce vám přibalíme jednoduchý výměnný voucher. Pokud vám velikost obuvi nebude vyhovovat, voucher dle pokynů vyplňte, zašlete nám e-mail a o vše ostatní se již postaráme. Ve standardních případech totiž platí, že zákazník dopravu k prodejci uhradí na vlastní náklady. Většinou v podobě poštovného za balík.