Přihlášení

Rieker

Rieker je věhlasná značka obuvi. U zákazníků velice oblíbená především díky kvalitě zpracování a dlouhé tradici. V modelových řadách obuvi Rieker najdete dámské kozačky, mokasíny, pánskou vycházkovou obuv, sandále i pantofle. Propracovanou technologii Antistress Rieker ocení především lidé, kteří v zaměstnání často stojí a potřebují flexibilní obuv. V sedavém zaměstnání ocení lidé značku Rieker zase díky odlehčeným botám. Rieker je zkrátka obuv pro celou rodinu vyžadující kvalitní obuv pro zdravou chůzi.

V kolekci Rieker najdete kompletní průřez nejrůznějšími modely – dámské kozačky, pánské kozačky, tradiční farmářky, extravagantní kotníkové boty, baleríny. Je zkrátka předpoklad, že u této značky si vybere každý, pro koho jsou boty Rieker nepostradatelným kusem v botníku.Nabídka on-line obchodu Shoemaker


Zobrazit dámskou kolekci RIEKER, Zobrazit pánskou kolekci RIEKER,

Neprodávám boty, obouvám Vás.


V on-line obchodě Shoemaker je největší výběr z kolekce značky Rieker. Ať už hledáte dámské kozačky, pánské kozačky, kotníkovou nebo vycházkovou obuv. Pokud Vám nepadne velikost, můžete jednoduše obuv vyměnit vyplněním voucheru, který dostanete s Vaší první objednávkou.

Zakoupenou obuv můžete do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh.