Přihlášení

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné. provozovatelem online obchodu je společnost BIBO Stores, s.r.o., Sedláčkova 472/6, 39701 Písek, IČ: 26105021.

Objednávka

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká na základě závazného potvrzení objednávky. Objednávka se považuje za závaznou ze strany kupujícího jejím odesláním a ze strany dodavatele jejím potvrzením zaslaným zpět na e-mailovou adresu kupujícího. Kontakt nutný k potvrzení objednávky provádí zpravidla dodavatel po ověření dostupnosti a termínu dodání požadovaného zboží. Dodavatelem potvrzená objednávka (nebo její část) je pokládána za závaznou pro obě strany pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době potvrzení. Za podstatné podmínky se považuje zejména obsah objednávky (přesná specifikace zboží a jeho počtu), cena za zboží a přepravu, způsob a termín doručení. V případě osobního odběru zboží bez předchozí e-mailové či telefonické objednávky se za datum a místo uzavření kupní smlouvy považuje datum převzetí zboží.

Ceny jsou uvedeny v čekých korunách. Zákazníkům ze Slovenska je cena přepočtena dle kurzu ČNB (aktuálnímu k 1. dni v daném měsíci). Daňový doklad je vystaven také v českých korunách. Dopravce od zákazníků ze SR vybere částku již v EURo měně.

Potvrzení objednávky

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

Zrušení objednávky

Objednávka je závazná. Objednané zboží bude vyexpedováno do 3 pracovních dnů. V případě, že zboží není skladem, zákazník je na toto upozorněn v posledním kroku potvrzení objednávky. Znamená to, že souhlasí s dodáním objednávky i přes neznámý termín doručení.

Doprava, poštovné a balné

Objednané zboží vám zašleme poštou nebo jinou přepravní službou jako dobírku. Je možno zvolit i jiný způsob dopravy a to dle specifikací jednotlivé objednávky.

Dodací lhůta objednaného zboží

Dodávky předmětů plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktu a provozních možností dodavatele realizovány v co nejkratším možném termínu, obvykle do 5 pracovních dnůod závazného potvrzení objednávky. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Dopravu na adresu určení zajišťuje dodavatel. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad, záruční list a návod na použítí výrobku v českém jazyce. Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice a Slovensku. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu. Konkrétní způsob dodání si zvolí kupující, aktuální ceník je uveden na internetu v sekci poštovné a doprava.

Vrácení a výměna zboží

Zakoupené zboží můžete do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s výměnou nese v plné výši kupující. Kupující má však zároveň při první objednávce nárok na výměnu nevhodné velikosti jednou za sezonu zdarma. V tomto případě veškeré náklady s výměnou spojené nese prodávající.

Ochrana osobních údajů

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Registrací kupujícího máte možnost být pravidelně informován prostřednictvím našich e-mailových zpráv o novinkách v našem internetovém obchodě. Pokud si již dále nebudete přát obdržení těchto informací, máte možnost kdykoliv jejich zasílání ukončit dle postupu uvedeného v každé zasílané zprávě. Ochrana osobních údajů: Vyplněním objednacího lístku z reklamních materiálů, při objednávce telefonem, vyplněním registračního formuláře prostřednictvím www.SHOEMAKER.cz , e-mailem,nebo SMS-kou dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovávány prostřednictvím správcem osobních údajů společností pověřených třetích osob, a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. , o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, včetně předání poskytnutých údajů obchodním a marketingovým partnerům společnosti a to až do odvolání. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, dle §§ 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. mimo jiné máte právo souhlas písemně odvolat, právo na přístup k údajům, požádat o opravu, doplnění,zablokování nebo zlikvidování osobních údajů.

Evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Nedozvěděli jste se vše, co jste potřebovali? Stáhněte si kompletní Obchodní podmínky. Ke stažení zde (PDF)