Přihlášení

Nákup bez registrace

Objednávku můžete provést i jako neregistrovaný zákazník. Pokud přecházíte do pokladny jako neregistrovaný zákazník, vyplňte prosím nejprve Vaši adresu a kontaktní údaje a následně budete posunuti k výběru dopravy, platby a k potvrzení objednávky. Nakupujete-li jako neregistrovaný zákazník, neuchováváme Vaše osobní údaje.

Ale! Vždy platíte dopravu.

Dopravu zdarma nad Kč 700,- mají jen registrovaní zákazníci České Republice. Zvolí-te li zároveň platbu na dobírku, činí celková cena dopravy Kč 125,-. Proto se určitě vyplatí registrovat.

Ale! Nemáte výměnu zdarma.

Nepadne-li Vám velikost, musíte nám zaslat obuv zpět na své náklady a domluvit se na výměně velikosti na e-mailu "info@shoemaker.cz". Pokud se zaregistrujete, o výměnu obuvi se postaráme, aniž byste museli stát kdekoli dlouhé fronty. A to vždy jednou za sezonu zcela zdarma.

A také se nedozvíte o zajímavých slevách!

Kromě stálé kategorie Slevy totiž registrovaným zákazníkům rozdáváme další slevy, o kterých neregistrovaní nemají ani tušení. Ať už jsou to vouchery, nebo výprodejové sezonní akce, kdy můžou obuv nakoupit až se 70 % slevou.