Přihlášení

Marco Tozzi

Německá značka Marco Tozzi je v obuvnickém průmyslu pokládána za spolehlivého výrobce kvalitní obuvi. Vyrábí dámské kozačky, lodičky i vycházkové modely. Všechny boty Marco Tozzi se vyznačují elegancí i pohodlností. Ve výrobě jsou použity kvalitní materiály a to jak kožené, tak syntetické.

V kolekci Marco Tozzi najdete jak jednoduché elegantní modely, tak nadčasovou módní obuv. Marco Tozzi jsou zkrátka pro všechny stylové ženy, které hledají eleganci, nadčasovost, kvalitu i extravaganci. A to ne vždy za tu nejnižší cenu.

Nabídka on-line obchodu Shoemaker


Zobrazit kolekci MARCO TOZZI

Neprodávám boty, obouvám Vás.


V on-line obchodě Shoemaker najdete z kolekce Jaro - Léto 2014 značky Marco Tozzi ten nejlepší výběr. Ať už hledáte pohodlné letní baleríny nebo elegantní páskové pantofle na klínu. Pokud Vám nepadne velikost, můžete jednoduše obuv vyměnit vyplněním voucheru, který dostanete s Vaší první objednávkou.

Zakoupenou obuv můžete také do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh.