Kdo je Shoemaker

Shoemaker je Váš osobní obuvník online.  Nejsem jen jeden z mnoha e-shopů, kteří chtějí prodávat  stovky bot denně. Naším cílem je, aby každý zákazník, který u nás nakoupí, byl spokojený a rád se k nám vracel.

Řídím se heslem „Neprodávám boty, obouvám vás“. Cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků ty nejlepší modely všech prověřených značek a přesvědčit Vás, že nákup obuvi na internetu nemusí být zas takový krok do neznáma.

Snažíme se, aby byl pro vás nákup co nejpohodlnější, bezstarostný a bez rizik. Každou sezónu tak pečlivě připravujeme a vybíráme takové zboží, které zaručeně udělá radost a kterému prostě neodoláte.

Chápeme, že nákup bot přes internet může být rizikový. Nesedne velikost, nedopnete zip,… Proto našim registrovaným zákazníkům nabízíme službu „Výměna zdarma“. Pro registrované zákazníky nabízíme širokou škálu výhod, mimo jiné dopravu nad  1999,- Kč zdarma. A to už se vyplatí, co myslíte?

Více o registraci a věrnostním programu, respektive Bonus clubu ZDE.

Za 15 let jsme obuli
přes 1 000 000 zákazníků

Značku SHOEMAKER budujeme už sedmým rokem. A naše vize stále není prodávat stovky párů bot denně. Ale nabídnout Vám ty nejlepší modely všech prověřených značek a přesvědčit Vás, že nákup obuvi u nás je krok dobrým směrem.

 

Miroslav Bísek
Zakladatel ShoeMaker

Jsme tu abychom
Vám pomohly.

Rádi vám se vším poradíme, jsme tu proto, aby se Vám u nás dobře nakupovalo. Ať už budete mít problém s výběrem správné velikosti, a nebo vám nepůjde zadat objednávka. Zavolejte, napište. My se postaráme o to, aby byl nákup obuvi online ještě jednodušší a vy ještě spokojenější.

 

Slávka Eliášková & Karolína Včeličková
Zákaznický servis a objednávky

Jako první jsme vám
představili modely ve 360°.

To se psal rok 2011 a byl to pro nás obrovský krok dopředu. Ale dávno víme, že tohle již nestačí. Proto jsme se zaměřili spíše na to, abychom vám prezentaci jednotlivých modelů zjednodušili a ušetřili vás nespočtu klikání. Všechny fotografie produktů tvoříme ve vlastním fotoateliéru, fotografie obuvi a doplňků tak odpovídají realitě.

 

Radek Mařík
Šéf produkce fotoateliéru

Doprava nad 1999 Kč zdarma
Doprava nad
1999 Kč zdarma

Při nákupu nad 1999 Kč
je doprava zdarma pro
všechny volby dopravy.

Doručení do 2 dnů
Doručení do
2 dnů

Díky tomu, že máme veškeré
zboží skladem, jsme schopni
ho expedovat obratem.

Snadná  výměna
Snadná
výměna

Zboží můžete bez udání důvodu vrátit a my vám vrátíme peníze.

98% zákazníků doporučuje nákup
98% zákazníků
doporučuje nákup

Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 98% spokojených zákazníků.

Tel: +420 736 470 568 Po - Pá
Tel: +420 736 470 568
Po - Pá

Jsme vám k dispozici
v pracovní dny
mezi 7:30 - 16:00 hod.
(v pátek do 15:00 hod.)