Přihlášení

Kdo je Shoemaker?

Shoemaker je Váš osobní obuvník on-line.Můžete si u nás vybrat z obuvi značek jako Gant, Ara, Högl, Hispanitas, Caprice, Mustang, Rieker, Marco Tozzi, Tommy Hilfiger,Tamaris,Camel Active, nebo Bugatti. Tedy značek, které již řadu let patří k těm nejoblíbenějším.


Náš prodejní koncept nestojí na tom prodávat stovky bot denně. Stojí na tom, aby každý zákazník, který u nás nakoupí byl spokojený. A to i v případě, vyskytnou-li se problémy, které nákup obuvi na internetu přináší. Aby byl pro vás nákup co nejpohodlnější, bezstarostný a bez rizik, připravili jsme pro sezónu Podzim - Zima 2015 kolekci, které jistě neodoláte. Obsahuje velké množství podzimních a zimních modelů v různých stylech a barvách. Spousta dalších benefitů zůstává nezměněna. Ať už je to výměna nevhodné velikosti na náklady obuvníka, nebo při registraci doprava zdarma při objednávce již nad 700,- korun.

Shoemaker je osobní

Registrací u Shoemakera se stanete členem věrnostního programu rovnou. Nepotřebujete k tomu žádné další registrace, vyplňování údajů a čekání na kartičku. My vám kromě výše uvedených benefitů nabízíme další speciality. Například možnost telefonického dotazu přímo na obuvníka, sbírání bodů doporučováním produktů svým známým nebo jejich hodnocením.

Shoemaker je obuvník

Řídím se heslem „Neprodávám boty, obouvám vás“. Naše vize není prodávat stovky párů bot denně. Cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků ty nejlepší modely všech prověřených značek a přesvědčit Vás, že nákup obuvi na internetu nemusí být zas takový krok do neznáma. Víme, že nejsme a ani nemůžeme být nejlevnější na internetu. Ale dokážeme vám nabídnout osobní přístup v celém prodejním kolotoči. Věříme, že nabízíme spoustu výhod, které vás přesvědčí, že se vyplatí mít svého osobního obuvníka.

Shoemaker je online

24 hodin denně, po 7 dnů v týdnu můžete objednávat online. Pro dotazy můžete použít náš email: info@shoemaker.cz. Na dotazy odpovíme v pracovní den do 15 hod a nebo následující pracovní den.