Přihlášení

Jedna výměna zdarma

 

Také máte pocit, že nákup obuvi přes internet nese svá rizika? Tak je určitě správný. Proto vám kromě 3D prohlídky nabízíme také službu "Jedna výměna zdarma", kterou můžete využít vždy jednou za sezónu. Tato výhoda bude určitě jednou z těch, které vám opět o něco více zpříjemní nákup vaší oblíbené obuvi.

Jak to funguje?

K první objednávce vám přibalíme také jednoduchý výměnný voucher. Pokud vám velikost obuvi nebude vyhovovat, voucher dle pokynů vyplňte a zašlete nám e-mail (info@shoemaker.cz). V e-mailu uveďte, za jakou velikost potřebujete obuv vyměnit. Potvrzení přijetí vaší žádosti o výměnu vám potvrdíme e-mailem a domluvíme místo a čas vyzvednutí.

Bez pošty?

Přesně tak, bez pošty. O výměnu obuvi se postaráme, aniž byste museli stát kdekoli dlouhé fronty. A to vždy jednou za sezonu zcela zdarma. Ve standardních případech platí, že zákazník dopravu k prodejci uhradí na vlastní náklady. Většinou v podobě poštovného za balík. Vám se to u nás rozhodně nestane.

Co bude následovat?

Jakmile budeme domluveni na podrobnostech, budete mít vybranou novou velikost a obdržíme vaši předchozí zásilku, budeme vás kontaktovat na základě vámi vyplněných údajů na voucheru a doručíme novou velikost. To vše do 4 pracovních dnů. Tato služba je momentálně dostupná pouze zákazníkům z ČR.