Přihlášení

Jana

Německá obuv Jana je sice nováčkem na obuvnickém trhu, ale už teď se těší zajímavým úspěchům. Obuv Jana je inspirativní značkou a přináší eleganci i stylový design. Ať jsou to sandály, vycházková obuv nebo lodičky, všechny příjemně drží nohu a zajištují tak zdravé držení těla.

Jana má ve své obuvi použito spoustu inovací. Ať už je absorbér k pohlcení nárazů chodidla, nastavitelná šířka nebo nadstandardně měkké vložky do bot. Všechny tyto „funkce“ obuvi Jana dělají z chůze komfortní zážitek.

Nabídka on-line obchodu Shoemaker


Zobrazit kolekci JANA

Neprodávám boty, obouvám Vás.


V on-line obchodě Shoemaker najdete nejlepší výběr z kolekce značky Jana Jaro-Léto 2012. A to převážně vycházkových a páskových modelů. Pokud Vám nepadne velikost, můžete jednoduše obuv vyměnit vyplněním voucheru, který dostanete s Vaší první objednávkou.

Zakoupenou obuv můžete do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh.