Přihlášení

Doprava nad 700,- zdarma

 


Všichni registrovaní zákazníci mají dopravu zdarma již při objednávce nad 700 korun. Zvolí-te li zároveň platbu převodem, neplatíte ani doběrečné 35,- Kč. V ostatních případech je účtována cena za dopravu Kč 90,- a doběrečné Kč 35,-. Spolupracujeme s dopravcem Geis Logistic (GP) a Profesional Parcel Logistic (PPL). V neposlední řadě můžete objednávku převzít osobně, v prodejně Bísek - Boty, Havlíčkovo nám. 94, Písek a nebo v prodejně Shoemaker, Palackého 359/1, Tábor. Zákazníci ze Slovenska mají zvýhodněné dopravné včetně dobírky za cenu 6€.

Kdy vám zboží dorazí?

Všechny objednávky, které učiníte budou expedovány následující pracovní den. Znamená to, že vaše obuv vám bude doručena nejdéle do 5 pracovních dnů od objednání (pokud je skladem).

Jak se o doručení dozvíte?

Shoemaker doručuje zásilky prostřednictvím přepravní služby GP nebo PPL. Je proto důležité, abyste správně vyplnili všechny své údaje, aby nedošlo k případnému nedorozumění. Bude-li vám v následujících hodinách a dnech telefonovat neznámé číslo, není to nepříjemný otrava, ale dopravce, který má pro vás připravenou vytouženou obuv.

Co dělat, když vám obuv nesedne?

Nic se neděje. Takové věci se prostě stávají. Shoemaker vám nabízí jednou za sezonu vyměnit objednanou obuv bez jakýchkoliv dalších nákladů. Více se dozvíte v sekci "Jedna výměna zdarma". Služba je dostupná pouze pro zákazníky z České Republiky. Chcete-li ale přesto předejít případné výměně, využijte našeho návodu, který vám pomůže určit správnou velikost obuvi.