Přihlášení

Caprice

Walking on air – to je heslo značky obuvi Caprice. Především kvůli jejich unikátní stélce, která zajišťuje pohodlnou chůzi jako na „vzduchovém polštáři“. Značka Caprice vznikla nedávno. Teprve před 20 lety, v německém městě Pirmasens. Za tu dobu se ale Caprice stala inovátorem v obuvnickém průmyslu. A to díky několika technologickým patentům.

Modely značky Caprice se řídí nejnovějšími trendy, ať už se jedná o dámské kozačky, lodičky nebo pánské společenské boty. Obuv Caprice je vyrobena z perfektních materiálů i s německou precizností.Nabídka on-line obchodu Shoemaker


, Zobrazit kolekci CAPRICE

Neprodávám boty, obouvám Vás.


V on-line obchodě Shoemaker najdete ten nejlepší výběr z kolekce značky Caprice Jaro-Léto 2012. A to převážně vycházkových a páskových modelů. Pokud Vám nepadne velikost, můžete jednoduše obuv vyměnit vyplněním voucheru, který dostanete s Vaší první objednávkou.

Zakoupenou obuv můžete do 30ti dnů vrátit bez udání důvodu. Stačí nás pouze informovat e-mailem na "info@shoemaker.cz" a zaslat nám informaci o vrácení, spolu s číslem účtu, kam vrátit Vaše peníze. V případě potřeby Vám také nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh.