Bonus club

Vždy nejlepší cena

Registrace

Pokud se u nás zaregistrujete, stáváte se rovnou automaticky členem Bonus clubu. Nepotřebujete k tomu žádné další registrace, vyplňování údajů a čekání na kartičku. My vám kromě výše uvedených benefitů nabízíme další speciality.

Bonus Club

Pokud jste se u nás registrovali, automaticky se stáváte i členy Bonus clubu!

A v čem Bonus club spočívá? Máme pro Vás spoustu benefitů.

Každý nově registrovaný automaticky obdrží slevu 3%!

Za každých dalších 1000,- Kč nákupu od nás dostane +1% slevu na Vaše další objednávky. Procenta se sčítají a tak můžete nasčítat až 10% slevu. Daná procentuální sleva je platná rok a maximální hodnota 10%.

Příklad. Pan Novák se v lednu zaregistruje v Bonus Clubu a uskuteční nákup a automaticky obdrží 3% slevu.V únoru nakoupí za 1500,- Kč s 3% slevou – dostane tedy slevu na příští nákup +1% (3%+1%). V květnu nakoupí za 2229,- (již po slevě 4%) – obdrží tedy další 2% sleva k přístímu nákupu (4%+2%). Teď už nakupuje s 6% slevou, a to až do února. Pokud nákup nestihne do února následujícího roku, přichází o -1% slevy (Vypršela platnost slevy z  únorového nákupu. Plostnost slevy je vždy 1 rok.) Obecně lze říci, že slevy se nasčítávají a to 1% za každých celých 1000,- Kč nákupu. Procenta slevy za jednotlivé nákupy mají platnost 1 rok. Pouze první 3% slevy neprodadají, ty od nás máte jako dárek!

Tato Vaše osobní sleva platí i na ZLEVNĚNÉ ZBOŽÍ, což jinde nenajdete! 

Vaše věrnostní karta je platná na e-shopu a na kamenných prodejnách.

Další výhodou je doprava ZDARMA, a to při objednávce nad  1999,- Kč.

Díky tomu, že jste se u nás registrovali, můžete spravovat svůj účet a mít tak přehled o všech vašich objednávkách. Zde také uvidíte velikost slevy, kterou jste pomocí nákupů nasbírali.

Budete si zde také moct uchovávat své oblíbené produkty, kliknete u daného produktu na srdíčko a zboží se Vám uloží do sekce „OBLÍBENÉ“.

Pravidelně Vám budeme zasílat newslettery s informacemi o slevách a o novinkách, které si pro Vás budeme chystat. Kromě toho Vám také občas pošleme SLEVOVÝ KÓD, jen tak, abychom Vám udělali radost.

Jako jedni z mála Vám také nabízíme VÝMĚNU ZDARMA.

Přechod ze starého Bonus Clubu

  • Nasbírané body převedem na nový BC – za kždých 1000 bodů obdržíte slevu 1%
  • Pokud máte nasbíráno více bodů, napište nám a slevu Vás stanovíme individuálně
Pokaždé jasná odměna

Jednou z odměn je doprava zdarma (pro člena Bonus clubu a při nákupu minimálně za 1999,- Kč).

Další odměnou je Vám sleva, která se Vám za Vaše nákupy načítá. Za každých 1000,- Kč nákupu od nás dostane -1% slevu na všechny další objednávky. Procenta se sčítají, a tak můžete nasčítat až 10% slevu. Daná procentuální sleva je platná rok a maximální hodnota 10 %.

Příklad. Pan Novák nakoupí v lednu za 1599,- Kč – dostane tedy slevu na příští nákup 1 %. V květnu nakoupí za 2229,- (již po slevě 1 %) – obdrží tedy další 2% sleva. Teď už nakupuje s 3% slevou, a to až do ledna. Pokud do té doby nenakoupí, zbyde mu 2% sleva, která bude platit do května.

Tuto slevu u nás můžete využít i na zlevněné zboží.

Doprava zdarma

Všichni registrovaní zákazníci mají dopravu zdarma již při objednávce nad 1999 korun. Zvolíte-li zároveň platbu převodem, neplatíte ani doběrečné. V ostatních případech je účtována cena za dopravu 135,- (DPD) nebo 130,- Kč (Česká pošta) a doběrečné 49,- Kč. Spolupracujeme s dopravcem DPD a Českou poštou.

V neposlední řadě můžete objednávku převzít osobně na našich prodejnách:

Shoemaker (Bísek - Boty), Havlíčkovo nám. 94, Písek 397 01,

Shoemaker, Palackého 359/1, Tábor 390 01,

Rieker Store, Nám. 9. května 658/14, Tábor 390 01,

Shoemaker U Černé Věže, U Černé Věže 303/11, České Budějovice 370 01,

Shoemaker Premium, Krajinská 230/31, České Budějovice 370 01.

Zákazníkům ze Slovenka jsou zásilky doručovány dopravní společností DPD, kdy je účtováno 330,- Kč za dopravu a doběrečné 49,- Kč. Celková cena je přepočtena na eura aktuálním kurzem ČNB.

Rychlá reklamace

Reklamované zboží nám společně s kopií daňového dokladu a vyplněným reklamačním lístkem zašlete na adresu BIBO Stores s.ro., Sedláčkova 472/6, Písek 397 01. Vaše reklamace bude neprodleně vyřízena, ale nejpozději však do 30 dni od data reklamace (tzn. od dne doručení zboží). O způsobu vyřízení vás budeme informovat emailem.

Jednoduchá výměna

Co dělat, když vám obuv nesedne?

Nic se neděje. Takové věci se prostě stávají. Společně se zásilkou vám dorazil výměnný formulář, podle kterého budete postupovat. Na našem e-shopu si vytvoříte novou objednávku a do poznámky uvedete „výměna“. Do formuláře na vrácení napíšete číslo nové objednávky, poté nám obuv zašlete zpět v originálním a nepoškozeném balení na fakturační adresu: BIBO Stores s.r.o. Sedláčkova 472/6, Písek 397 01 a my se o vše postaráme. Za pár dní k vám dorazí nová zásilka s vámi vybraným zbožím. 

Zboží s předstihem

Díky tomu, že jste u nás zaregistrovaní a my na Vás máme kontakt, dáme Vám dopředu vědět o plánovaných slevách. Vy si tak v klidu, pár dnů před plánovanou akcí, můžete dát do oblíbených Vámi vybrané zboží a až spustíme slevu, jen si ho pohodlně nakoupit. Nemusíte tak sledovat e-shop dennodenně a čekat na slevu. My Vám o ní totiž napíšeme. Díky této informaci bude napřed před ostatními, neregistrovanými, zákazníky.

Doprava nad 1999 Kč zdarma
Doprava nad
1999 Kč zdarma

Při nákupu nad 1999 Kč
je doprava zdarma pro
všechny volby dopravy.

Doručení do 2 dnů
Doručení do
2 dnů

Díky tomu, že máme veškeré
zboží skladem, jsme schopni
ho expedovat obratem.

Snadná  výměna
Snadná
výměna

Zboží můžete bez udání důvodu vrátit a my vám vrátíme peníze.

98% zákazníků doporučuje nákup
98% zákazníků
doporučuje nákup

Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 98% spokojených zákazníků.

Tel: +420 736 470 568 Po - Pá
Tel: +420 736 470 568
Po - Pá

Jsme vám k dispozici
v pracovní dny
mezi 7:30 - 16:00 hod.
(v pátek do 15:00 hod.)